Sıkça Sorulan Sorular!

Merak Ettiğiniz Soruların Cevapları Burada

Kiracısı olduğunuz evden çıkmaya karar verdiğinizde websitesi üzerinden ya da telefon yolu ile bizlere çıkacağınızı ve ev sahibinizin bilgilerini iletiyorsunuz. Biz ev sahibinizle iletişime geçerek, evin kiralama sürecini üzerimize alıyoruz. Ve evi kiraladığımızda komisyon ücretimizin %25’ini sizin ile, %25’ini de ev sahibiniz ile paylaşıyoruz.

Örnekle açıklar isek; 2.000 TL kira bedeli olan bir evi kiraya verdiğimizde, komisyon ücretimiz olan (yıllık kira bedelinin 0.06’sı) 1.440 TL’nin %25’sini yani 360 TL’sini size veriyoruz. Aynı oranı ev sahibinize de veriyoruz.  Evden çıkarken kazançlı çıkmış oluyorsunuz.

Evet, platformumuza birden fazla ev kaydedebilirsiniz. Bir sınır bulunmamaktadır.

Evet, evin kiracısı olmasanız da evi bize kayıt ettirebilirsiniz. Bu durumda ev sahibiniz kiralama yetkisini bize verirse, aynı koşullar geçerli olacaktır ve yukarıda belirtilen örnekteki gibi komisyonunuzu alacaksınız. Ancak; evde oturan kiracı aynı evi Platformumuza kayıt ettirdiği takdirde evde kira sözleşmesi olan kişi öncelikli olacaktır ve ilgili komisyonu da yine kira sözleşmesi olan kişi alacaktır.

Ev kiralanadıktan sonra ki 1 hafta içerisinde para sistem üzerinden belirteceğiniz IBAN numarasına yatırılacak ve size sms, email ya da telefon ile haber verilecektir.

Evet, eğer kiracısı olduğun evden çıkarken bize kayıt ettirirsen ve bizim platformumuzda olan evlerden birine taşınmak istersen yıllık kira bedelinin %0.06'sı olan komisyonumuz senin için %0.05 olacaktır. Umutma normal emlakçı komisyonu %12’dir. Sen yarısından daha az ödeyeceksin. Çıkarken aldığın bedel yanına kâr kalacak.

Bize kayıt ettirdiğiniz evden çıkarken ya da ev kayıt ettirmemiş olsanız da sistemimizde olan bir eve taşınırken, sigortalı olarak yüksek kalite evden eve taşımacılık hizmetimizden %25 indirimle yararlanabilirsiniz. Taşınma sırasında sürpriz ev hediyelerimizi çok seveceksiniz!

7/24 çalışan müşteri hizmetlerimize ulaşarak, evinizde meydana gelen tüm su tesisatı, elektirik tesisatı, buzdolabı arızası vb gibi arızalarda anlaşmalı olduğumuz acil müdahale ekiplerini adresinize yönlendiriyoruz ve bunun karşılığında bir ücret talep etmiyoruz. Servislerin arıza tespiti için talep edecekleri ücretler var ise önceden bilgilendirmesini yapıyoruz.

Evden Çıkıyorum” "sahibinden", "hürriyet emlak" gibi emlak sitelerine rakip bir platform değildir. “Evden Çıkıyorum” evden çıkan kiracının, ev sahibinin ve eve giren yeni kiracının sistemini değiştiren ve geliştiren bir girişimdir. Her 3 taraf için de istenmeyen ve rahatsız olunan hizmetleri iyileştirmek ve sorunları çözmek için ortaya çıkmıştır. Sektöre yenilik, kolaylık ve şeffaflık getirmiştir. Bunlardan dolayı odağı ilan yayınlamak ya da klasik emlakçılık yapmak değildir.

Şimdilik sadece İstanbul'da hizmet veriyoruz.